Pomocnik przy pomiarach środowiskowych

Praca Lemitor

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy pobieraniu próbek ścieków/wód w ustalonych odstępach czasu przez jedną dobę
  • pomoc przy wykonywaniu pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza
  • pomoc w transporcie oraz obsłudze sprzętu pomiarowego
  • nadzór nad sprzętem pomiarowym
  • pomoc w wypełnianiu dokumentacji pomiarowej.

Wymagania:

  • student zaoczny lub dzienny dyspozycyjny 2-3 dni w tygodniu od pn-pt, w godz. od 7:00 do 19:00
  • brak lęku wysokości (wejście na dach nie sprawi Ci żadnego problemu)
  • chęć do pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szkolenie w zakresie obsługi profesjonalnej aparatury pomiarowej.

Szukasz dorywczej pracy? Jesteś studentem i chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Jeżeli jesteś studentem na kierunku inżynieria środowiska lub ochrona środowiska (lub pokrewnych) dysponujesz wolnym czasem, chciałbyś zarobić, a jednocześnie zdobyć doświadczenie – dołącz do nas.
Praca polega na asystowaniu podczas wykonywania pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza oraz/lub dobowym pobieraniu próbek ścieków/wód. Praca ma charakter dorywczy, ilość wyjazdów pomiarowych może być zróżnicowana w zależności od natężenia pracy.

Sposób aplikowania:
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail praca2@lemitor.com.pl z dopiskiem: „Pomocnik przy pomiarach środowiskowych”

Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.
Jana Długosza 40, 51-162 Wrocław
Tel/Fax: 71 / 325-25-90
www.lemitor.com.pl

Inne uwagi:
Zastrzegamy, iż odpowiemy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu."