Program stażowy 2023

Lemitor Staż 2023

Staż będzie realizowany od listopada bieżącego roku w wymiarze czasowym co najmniej 25 godzin tygodniowo przez  okres 6 miesięcy. Oferta jest kierowana do studentów I i II stopnia a także absolwentów studiów takich studiów jak inżynieria środowiska, ochrona środowiska, technologie ochrony powietrza, geografia, chemia oraz pokrewnych kierunków związanych ze środowiskiem naturalnym.

 

Przewidziany jest stacjonarny tryb pracy w siedzibie naszej firmy przy ul. Długosza 40 we Wrocławiu. Zapewnimy każdemu uczestnikowi stanowisko pracy oraz niezbędny sprzęt. 

 

Praca w naszym zespole umożliwi zdobycie praktycznych umiejętności i uczestnictwa w realizacji rzeczywistych projektów z zakresu ochrony środowiska. Codziennie będziesz mieć kontakt z doświadczonymi specjalistami z branży ochrony środowiska, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po zakończeniu stażu istnieje możliwość długoterminowej współpracy!

 

Aby złożyć aplikację na program stażowy wypełnij poniższy formularz, w którym należy podać swoje dane kontaktowe, informacje na temat studiów, aktywności naukowych oraz zainteresowań. Zgłoszenia do tegorocznej edycji stażu przyjmujemy do 15 listopada 2023r.

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę z ochroną środowiska w firmie LEMITOR!
 
 
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym czym się zajmujemy na co dzień  - sprzejrzyj naszą stronę www.lemitor.com.pl/pl/konsulting. Jezeli masz pytania i zastanawiasz się czy staż pozwoli rozwinąć Twoje zainteresowania - nie wahaj się zaaplikować! 
 
Informacja dostępna również w poniżej wiadomości PDF