PRACUJ Z NAMI

Od początku prowadzonej działalności pasją ludzi tworzących firmę LEMITOR stało się podążanie za zmieniającymi się realiami i trendami branży.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie multidyscyplinarny zespół doświadczonych ekspertów zdolnych w praktyce wdrażać zadania wynikające z obranych planów rozwoju oraz wsparcie udzielane im przez młodszych stażem członków zespołu. Umiejętnie zbalansowane połączenie mądrości będącej wynikiem wieloletniego doświadczenia z pasją młodych absolwentów dobrych polskich uczelni była zawsze naszym atutem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w firmie LEMITOR skontaktuj się z nami!

Prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny w którym prosilibyśmy o wskazanie szczególnych kompetencji i oczekiwań. Nieustannie zainteresowani jesteśmy nawiązaniem współpracy z nowymi ludźmi więc z każdą ofertą chętnie się zapoznamy i w przypadku zainteresowania - skontaktujemy się!

Aktualne oferty

Jeżeli aktualnie poszukujemy osób na określone stanowiska, poniżej znaleźć można informacje odnośnie szczególnie poszukiwanych specjalności. Szczegóły oferty można poznać przechodząc do strony szczegółowej ogłoszenia.

Informujemy, że wszelkie dane osobowe osób fizycznych przetwarzane są zgodnie z RODO a szczegółowe zapisy klauzuli można znaleźć na dedykowanej podstronie. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

 

 

Zobacz także