Ziemia - Badania gleb, osadów i odpadów

Badanie gleby i odpadów

Świadczone usługi mają zakres kompleksowy, stąd też zakres usług oferowanych przez Laboratorium Badawcze firmy LEMITOR obejmuje również pobieranie i analizę gleb. Prace realizowane są przez doświadczony zespół specjalistów posiadających kompetencje w zakresie analiz laboratoryjnych i prawidłowego pobierania próbek. Na każdym etapie realizacji zadania wykorzystywane są jedynie sprawdzone rozwiązania czołowych dostawców i producentów, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.Usługa realizowana jest w ustalonym i dogodnym dla każdej ze stron terminie.

 

Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju!

 

Zakres usług badań gleb i osadów ściekowych obejmuje m.in.

  • pobieranie próbek gleb
  • metale ciężkie w glebie
  • określenie stężenia fosforu

 

Usługi świadczone są przez Laboratorium Badawcze LEMITOR akredytowane zgodnie z normą PN-EN/ISO 17025 przez Polskie Centrum Akredytacji. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem certyfikatu akredytacji AB 912, co pozwoli poznać dokładnej aktualny obszar akredytowanych pomiarów i badań.

Po wcześniejszych uzgodnieniach istnieje możliwość oznaczenia innych związków w pobranych próbkach. Firma LEMITOR współpracuje z szeregiem uznanych i sprawdzonych akredytowanych laboratoriów badawczych, co umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowej oferty obejmującej także bardzo specyficzne oznaczenia.

Współpraca z innymi akredytowanymi podmiotami umożliwia nam zaoferowanie Państwu również całkowicie nowych usług w pełni wykonywanych przez sprawdzonych dostawców zewnętrznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferowane usługi mają charakter w pełni kompleksowy, a jednocześnie - optymalny cenowo. Przykładem usług świadczonych w ten sposób są badania odpadów (testy zgodności) wykonywane na potrzeby sporządzenia karty charakterystyki odpadów.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółową ofertę.