Redakcja

Niniejsza strona internetowa dostępna pod adresem www.lemitor.com.pl stanowi prezentację firmy LEMITOR OCHRONA ŚRODOWISKA Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Jana Długosza 40 we Wrocławiu (51-162).
 
Dokładamy starań aby informacje zamieszczone na niniejszych stronach internetowych były prawidłowe i aktualne. Pomimo, że regularnie dokonujemy aktualizacji oraz eliminujemy zauważane błędy, nie możemy zagwarantować kompletności, prawidłowości i aktualności całej zawartości.
Pomimo kontroli, nie możemy również odpowiadać za treści zamieszczone na stronach do których umieszczono odnośniki. Za zawartości stron zewnętrznych odpowiadają operatorzy tych stron.
Przy tworzeniu strony dużą uwagę przykładamy do poszanowania praw autorskich. Wszystkie umieszczone tu teksty, zdjęcia, grafiki oraz ich układ podlegają przepisom o ochronie własności intelektualnej. Prosimy o wzgląd na ten fakt i nie kopiowanie lub jakiekolwik inne wykorzystanie zawartości strony (zwłaszcza w celach komercyjnych).
Na stronie wykorzystano również zdjęcia i grafiki ze źródeł zewnętrznych przy zachowaniu należnych praw ich autorów. Pomimo dochowania odpowiedniej staranności, nie wykluczamy możliwości błędnego użycia zdjęć lub grafik. W przypadku zastrzeżeń co do sposobu wykorzystania zdjęć lub grafik na stronie, prosimy o kontakt tak abyśmy mogli jak najszybciej dokonać odpowiedniej korekty.  
Szczegółowe informacje odnośnie polityki prywatności znaleźć można w zakładce POLITYKA COOKIES.
 
Redakcją serwisu internetowego zajmują się:

  • Agnieszka - wsparcie w tłumaczeniu na język angielski... ;-)
  • Magda - wsparcie merytoryczne i oprawa wizualna... ;-)
  • Paweł - stara się ogarniać całość... ;-)

Wszelkie uwagi odnośnie funkcjonowania strony internetowej firmy LEMITOR prosimy zgłaszać korzystając z danych kontaktowych umieszczonych w zakładce KONTAKT. Będziemy zobowiązani za wszelkie sugestie i wskazówki!