PRACUJ Z NAMI

Od początku prowadzonej działalności pasją ludzi tworzących firmę LEMITOR Ochrona Środowiska Sp. z o.o. stało się podążanie za zmieniającymi się realiami i trendami branży.

Niebyłoby to możliwe gdyby nie multidyscyplinarny zespół doświadczonych ekspertów zdolnych w praktyce wdrażać zadania wynikające z obranych planów rozwoju oraz wsparcie udzielane im przez młodszych stażem członków zespołu. Umiejętnie zbalansowane połączenie mądrości będącej wynikiem wieloletniego doświadczenia z pasją młodych absolwentów dobrych polskich uczelni była zawsze naszym atutem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w firmie LEMITOR Ochrona Środowiska Sp. z o.o. skontaktuj się z nami!

Prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny w którym prosilibyśmy o wskazanie szczególnych kompetencji i oczekiwań. Nieustannie zainteresowani jesteśmy nawiązaniem współpracy z nowymi ludźmi więc z każdą ofertą chętnie się zapoznamy i w przypadku zainteresowania - skontaktujemy się!

 

Aktualne oferty

Jeżeli aktualnie poszukujemy osób na określone stanowiska, poniżej znaleźć można informacje odnośnie szczególnie poszukiwanych specjalności. Szczegóły oferty można poznać przechodząc do strony szczegółowej ogłoszenia.

 

 

Zobacz także