Pomocna dłoń - Outsourcing

Ochrona środowiska outsourcing

Czynność wydzielania ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa niektórych realizowanych przez nie samodzielnie funkcji a następnie przekazywania ich do wykonania podmiotom trzecim cieszy się cały czas dużym powodzeniem. Delegowanie zadań z zakresu ochrony środowiska własnym pracownikom nieprzygotowanym merytorycznie czy też zatrudnianie dodatkowych specjalistów może okazać się działaniem ryzykownym czy też wręcz niezasadnym a wtedy właśnie możliwość outsourcingu staje się ciekawą alternatywą.

Jak każde rozwiązanie, outsourcing nie w każdej sytuacji będzie w pełni uzasadniony aczkolwiek jest wiele przypadków kiedy staje się rozwiązaniem obiektywnie biznesowo najlepszym. Szczególnie w przypadku ochrony środowiska dla firm małych i średnich a zwłaszcza takich, które nie posiadają rozbudowanego potencjału administracyjnego usługa outsourcingu jest ciekawą alternatywą.

 
Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju!
 

Oferta ma charakter kompleksowy co nie oznacza jednak, że w każdym przypadku będzie miała taki sam kształt. Zakres świadczonych usług każdorazowo indywidualnie uzgadniany jest z Klientem i może się różnić w zależności od zgłaszanych potrzeb i okoliczności funkcjonowania danego przedsiębiorcy.

 
Usługi świadczone są przez specjalistów Pracowni Konsultingowej LEMITOR posiadającej certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN/ISO 9001 wydany przez TÜV NORD Polska oraz System Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą PN-EN/ISO 14001.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółową ofertę.